Toch nog naar de kerk?

donderdag 30 juli 2020

Vorige week hadden we een (bijna) uitverkochte kerk. Dat heeft je misschien afgeschrikt om je aan te melden. Maar: voor komende zondag 2 augustus hebben we nog plaatsen vrij. Dus heb je nog zin om te komen, meld je dan uiterlijk vrijdagavond aan.

Voorganger is Marieke van Baest, en het thema is ‘Tijd van leven’. 

Meld je aan door een mailtje te sturen naar scriba@pkn-oisterwijk.nl.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

In de kerk vind ik inspiratie om over essentiële zaken in het leven na te denken, zoals door welke waarden wij mensen aangestuurd worden in ons gedrag. Ik stel het op prijs om fijne mensen te ontmoeten in de kerk. In andere organisaties, zoals bedrijven, is dat wel eens heel anders. Ik zou het leuk vinden om eens te analyseren hoe we als kerk nog meer jonge mensen kunnen bereiken, bijvoorbeeld via andere manieren van communicatie.

Rienk Lammers