Kinderkerk in de 40dagentijd

donderdag 18 februari 2021

De kindernevendienstmethode van Kind op Zondag sluit aan bij het thema Ik ben er voor jou. Per week komt er een kort verhaal in het gezinsboekje bij de Veertigdagentijd. Daarin gaat Kerk in Actie-duif Rainbow aan de slag met een van de zeven werken van barmhartigheid. De kinderen hebben een tasje voor de Veertigdagentijd gekregen met daarin onder meer:

  • Een spaarpotje van Kerk in Actie;
  • Een gezinsboekje;
  • Een papieren lantaarn om te knutselen;
  • Kaarten om te kleuren en te versturen naar de oudere gemeenteleden.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Sinds wij in Berkel-Enschot wonen, voelen wij ons als gezin thuis in het kleine Protestantse kerkje aan de Kerkstraat in Oisterwijk. Van huis uit zijn wij ‘meelevend’ zoals dat heet. Daardoor draaiden we ook sneller dan verwacht mee in de vele activiteiten en werkzaamheden van de kerk.

Evert Niemeijer