Palmpasen: een terugblik

donderdag 01 april 2021

Hoewel het bijna Pasen is, blikken we nog even terug op Palmpasen. Omdat de kinderen van de kinderkerk op Palmzondag geen palmpasenstokken konden maken, hebben ze dat op zaterdag thuis gedaan. Daarna hebben ze samen mét de stokken een feestelijk rondje door de kerk gelopen. Het filmpje daarvan kon je op Palmzondag zien in de online viering. Heb je de online viering gemist of wil je het filmpje nóg een keer zien? Dat kan!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Vanaf september 1973 wonen wij in Loon op Zand, dat kerkelijk bij Tilburg hoort, maar ik vind het fijn in onze kerk en blijf hier komen. Sinds 1992  bezoeken  vluchtelingen uit het AZC  onze kerk. Sommigen zijn bij ons gedoopt of hebben belijdenis gedaan en zijn intussen lid van onze gemeente. Samen iets drinken na de viering in de kerk vind ik fijn. Even bijpraten en er voor elkaar zijn !

Sjouk Boekhoud – Bijlsma