Lintje voor John en Jeanne Rodenburg

donderdag 29 april 2021

Afgelopen maandag hebben John en Jeanne Rodenburg een koninklijke onderscheiding ontvangen uit handen van de Tilburgse burgemeester Theo Weterings. Zij kregen dit lintje onder meer voor het vele werk dat ze hebben verzet (en nog verzetten!) voor onze kerk.

Als kerkelijke gemeente zijn we natuurlijk supertrots op ‘onze’ John en Jeanne. Met een bos bloemen hebben we ze namens alle gemeenteleden van harte gefeliciteerd. In het nummer van Samen op Weg dat half mei uitkomt, schrijven zij zelf meer over deze bijzondere dag. 

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Dankbaar ben ik onze predikant en vooral de kerkelijk werker voor de manier waarop zij mijn overleden vrouw tijdens haar ziek zijn geestelijke steun hebben verleend. Enkele uren voor haar overlijden heb ik een gedicht (gebed) aan haar voorgelezen over de zorgzame en liefhebbende handen die God worden overgenomen. Dit gedicht heeft de kerkelijk werker een dag eerder ook aan haar voorgelezen.

Harm Detz