Aanmelden voor de Hemelvaartsviering

zaterdag 01 mei 2021

Net als voorgaande jaren vieren we Hemelvaart samen met de gemeentes Hilvarenbeek en Tilburg. Dit jaar is de viering in Tilburg, in de Opstandingskerk, Prof. Cobbenhagenlaan 8. Omdat deze kerk meer ruimte heeft dan de onze, mogen er 30 mensen bij de viering aanwezig zijn. 

Voorganger is ds. Sietske Blok. Het wordt een eenvoudige, vesperachtige viering.

Aanmelden

U kunt zich voor deze dienst telefonisch (06-23993302) of via de mail (kerkelijkbureau@pkn-tilburg.nl) aanmelden bij Anja Severijnen van Tilburg. Doe dat uiterlijk dinsdag 11 mei.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Sinds wij in Berkel-Enschot wonen, voelen wij ons als gezin thuis in het kleine Protestantse kerkje aan de Kerkstraat in Oisterwijk. Van huis uit zijn wij ‘meelevend’ zoals dat heet. Daardoor draaiden we ook sneller dan verwacht mee in de vele activiteiten en werkzaamheden van de kerk.

Evert Niemeijer