THEMA in de TENT

dinsdag 09 augustus 2022

Op dinsdagmiddag 23 augustus is alweer de laatste bijeenkomst van ‘THEMA in de TENT’ van het zomerseizoen 2022.
We kunnen luisteren naar Karin en Eric Rentmeester. Zij vertellen over de activiteiten van het Sociaal Huis en de maatschappelijke projecten op de locatie in Haaren. Misschien leuk om te vermelden dat de collecte tijdens de Pinksterviering in het natuurtheater voor het Sociaal huis was. Zo kunnen we meer te weten komen over wat er in het Sociaal huis georganiseerd wordt.
De bijeenkomst is van 14.30-16 uur.

Voor de organisatie is het prettig om ongeveer te weten hoeveel mensen er aanwezig zullen zijn. Opgave via omziennaarelkaar@pkn-oisterwijk.nl of Ivon Withaar of Lianne van der Wel.
Van harte welkom!

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

‘De kerk, een plek waar hemel en aarde elkaar raken…’ wordt er aan het begin van de dienst gezegd. Het gebeurt vaak dat in de dienst onder woorden gebracht wordt wat je voelt, en zelf niet zeggen kan. God’s woord is krachtig en het overkomt me vaak dat ik ineens aangesproken word door wat er gezegd wordt, zonder dat ik er echt naar op zoek ben.

Amy Hoogeland