Gezocht: Team Kerstboom

woensdag 21 september 2022

De pepernoten liggen alweer in de winkels, dus we mogen ook vast wel een beetje nadenken over de kerstdagen. We zijn namelijk op zoek naar een Team Kerstboom. Welke twee of drie mensen vinden het leuk om in december een kerstboom te kopen en rond 10 december in de kerk te zetten en te versieren? Uiteraard is er budget beschikbaar.

Het is een leuke eenmalige klus die niet al te veel tijd kost en waarvoor ook niet vergaderd hoeft te worden. Wel kun je je creativiteit erin kwijt. Heb je belangstelling? Stuur dan een mailtje naar scriba@pkn-oisterwijk.nl.

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

‘De kerk, een plek waar hemel en aarde elkaar raken…’ wordt er aan het begin van de dienst gezegd. Het gebeurt vaak dat in de dienst onder woorden gebracht wordt wat je voelt, en zelf niet zeggen kan. God’s woord is krachtig en het overkomt me vaak dat ik ineens aangesproken word door wat er gezegd wordt, zonder dat ik er echt naar op zoek ben.

Amy Hoogeland