Zangers gezocht voor de Pinksterdienst

zondag 23 april 2023

Op zondag 28 mei is het eerste Pinksterdag. De Pinksterdienst vindt traditiegetrouw plaats in het Natuurtheater en begint om 11 uur. Om de dienst muzikaal te omlijsten, zoeken we enkele zangers om samen een koortje te vormen. Heb je interesse en zin om te zingen, neem dan vóór 11 mei contact op met Marieke Traksel via barttraksel@gmail.com of Marijke Blesgraaf via marijkeblesgraaf@gmail.com. We repeteren op vrijdagavond 19 mei en 26 mei van 19.30 uur tot 20.30 uur. Voor muziek wordt gezorgd. Het zingen staat onder leiding van Maria Zijlmans.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Vanaf september 1973 wonen wij in Loon op Zand, dat kerkelijk bij Tilburg hoort, maar ik vind het fijn in onze kerk en blijf hier komen. Sinds 1992  bezoeken  vluchtelingen uit het AZC  onze kerk. Sommigen zijn bij ons gedoopt of hebben belijdenis gedaan en zijn intussen lid van onze gemeente. Samen iets drinken na de viering in de kerk vind ik fijn. Even bijpraten en er voor elkaar zijn !

Sjouk Boekhoud – Bijlsma