In première: de nieuwe stoelen

vrijdag 21 april 2023

Afgelopen zondag was het de laatste keer dat je op de oude stoelen in de kerk kon zitten. Vanaf 23 april zitten we op de nieuwe stoelen die veel meer comfort bieden. Bovendien zijn ze gemakkelijker te verplaatsen bij evenementen.

Er is hard gewerkt om de oude stoelen uit de kerk te verwijderen en de nieuwe neer te zetten. De oude stoelen hebben een mooie bestemming gevonden. Ze gaan naar een kerk in Portugal. De schoonzoon van de familie Stelma (die in Portugal woont) heeft de stoelen in vier ritten naar Waalwijk verhuisd. Van daaruit vervoert een expeditiebedrijf ze naar Portugal.

> Bekijk hier alle foto’s

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Sinds wij in Berkel-Enschot wonen, voelen wij ons als gezin thuis in het kleine Protestantse kerkje aan de Kerkstraat in Oisterwijk. Van huis uit zijn wij ‘meelevend’ zoals dat heet. Daardoor draaiden we ook sneller dan verwacht mee in de vele activiteiten en werkzaamheden van de kerk.

Evert Niemeijer