Nieuwe gastpredikant op 23 april

vrijdag 21 april 2023

Op zondag 23 april gaat er een nieuwe gastpredikant bij ons voor: ds. Jaap van de Meent. 

Jaap van de Meent studeerde theologie aan de Rijksuniversiteit Utrecht. Hij was lang verbonden aan de Hervormde gemeente van Rotterdam als predikant voor bijzondere werkzaamheden. Sinds zo’n twaalf jaar is hij werkzaam als interim-predikant binnen de Protestantse Kerk Nederland, onder meer in Apeldoorn, Den Haag en Bloemendaal. Jaap woont in Utrecht, heeft een dochter en een zoon en is de trotse opa van 3 kleinkinderen.

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Als Diaken heb je een belangrijke rol binnen de gemeente. Zeker in een tijd waarin onrecht, geweld en armoede hoogtij vieren. Zelf ben ik als Diaken meer een doener en vind het fijn als ik daadwerkelijk iets kan betekenen voor iemand die het nodig heeft. Omzien naar elkaar is daarbij een basisvoorwaarde. Niet alleen binnen onze eigen gemeente maar ook daarbuiten, landelijk én wereldwijd.

Jantsje Bakkeren