Familieviering: Wat goed dat jij er bent!

vrijdag 09 februari 2024

Op zondag 18 februari is er weer een familieviering. Dat doen we vier keer per jaar om zo jong en niet meer zo jong samen aan de slag te laten gaan. Zo komt er meer verbinding tussen de generaties. Dit keer is het thema ‘Wat goed dat jij er bent!’

Iedereen tussen de 0 en de 99 is dus de 18e van harte welkom. En hoe zo’n familieviering eruit ziet, zie je in dit filmpje!

 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Als Diaken heb je een belangrijke rol binnen de gemeente. Zeker in een tijd waarin onrecht, geweld en armoede hoogtij vieren. Zelf ben ik als Diaken meer een doener en vind het fijn als ik daadwerkelijk iets kan betekenen voor iemand die het nodig heeft. Omzien naar elkaar is daarbij een basisvoorwaarde. Niet alleen binnen onze eigen gemeente maar ook daarbuiten, landelijk én wereldwijd.

Jantsje Bakkeren