Kom naar het Kinderconcert in Moergestel

vrijdag 09 februari 2024

Heb je je kleinkind, buurmeisje of neefje al uitgenodigd voor zondagmiddag 3 maart? Dan zijn alle kinderen -kerkelijk of niet- van harte welkom bij het kinderconcert met Marcel Zimmer in Den Boogaard in Moergestel.

Het wordt een feestelijke kindermiddag met een afwisselend programma van muziek, bewegen, sketches en goocheltrucjes. 

Het kinderconcert begint om 14.30 uur en duurt ongeveer een uur. De zaal is open vanaf 14:00 uur en na afloop is er drinken met iets lekkers voor iedereen. Voor de allerkleinsten is er opvang.

De toegang is gratis, maar je moet wel even reserveren via www.pkn-oisterwijk.nl/kinderconcert.

Het concert wordt georganiseerd door leden van onze gemeente en van de stichting vrienden van de Joannes 

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Als Diaken heb je een belangrijke rol binnen de gemeente. Zeker in een tijd waarin onrecht, geweld en armoede hoogtij vieren. Zelf ben ik als Diaken meer een doener en vind het fijn als ik daadwerkelijk iets kan betekenen voor iemand die het nodig heeft. Omzien naar elkaar is daarbij een basisvoorwaarde. Niet alleen binnen onze eigen gemeente maar ook daarbuiten, landelijk én wereldwijd.

Jantsje Bakkeren