Alle vieringen rond kerst op een rijtje

woensdag 19 december 2018

De kerstperiode is aangebroken. Iedereen is van harte welkom 0m onze kerkdiensten deze weken bij te wonen. We zetten ze voor u op een rijtje, van Vierde Advent tot en met Driekoningen. Meer details over de diensten vindt u in de agenda.

> Zondag 23 december om 10.15: Vierde Advent
Voorganger is ds. Harry Tacken uit Den Bosch

> Maandag 24 december om 22.00: Kerstnachtdienst
Voorganger is ds. Winanda de Vroe

> Dinsdag 25 december om 10.15: Gezinsdienst
Voorganger is ds. Winanda de Vroe

> Zondag 30 december om 10.15: Kerkdienst
Voorganger is ds. Marieke den Hartog

> Maandag 1 januari om 11.00: Morgengebed
Na afloop wensen we elkaar een gelukkig nieuwjaar

> Zondag 6 januari om 10.15: Driekoningen
Voorganger is ds. Winanda de Vroe

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

‘De kerk, een plek waar hemel en aarde elkaar raken…’ wordt er aan het begin van de dienst gezegd. Het gebeurt vaak dat in de dienst onder woorden gebracht wordt wat je voelt, en zelf niet zeggen kan. God’s woord is krachtig en het overkomt me vaak dat ik ineens aangesproken word door wat er gezegd wordt, zonder dat ik er echt naar op zoek ben.

Amy Hoogeland