Alle vieringen rond kerst op een rijtje

woensdag 19 december 2018

De kerstperiode is aangebroken. Iedereen is van harte welkom 0m onze kerkdiensten deze weken bij te wonen. We zetten ze voor u op een rijtje, van Vierde Advent tot en met Driekoningen. Meer details over de diensten vindt u in de agenda.

> Zondag 23 december om 10.15: Vierde Advent
Voorganger is ds. Harry Tacken uit Den Bosch

> Maandag 24 december om 22.00: Kerstnachtdienst
Voorganger is ds. Winanda de Vroe

> Dinsdag 25 december om 10.15: Gezinsdienst
Voorganger is ds. Winanda de Vroe

> Zondag 30 december om 10.15: Kerkdienst
Voorganger is ds. Marieke den Hartog

> Maandag 1 januari om 11.00: Morgengebed
Na afloop wensen we elkaar een gelukkig nieuwjaar

> Zondag 6 januari om 10.15: Driekoningen
Voorganger is ds. Winanda de Vroe

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en blijf altijd op de hoogte!

Dankbaar ben ik Dominee Radstake en vooral Annette van Cappellen voor de wijze dat zij mijn overleden vrouw tijdens haar ziek zijn geestelijke steun hebben verleend. Enkele uren voor haar overlijden heb ik een gedicht (gebed) aan haar voorgelezen over de zorgzame en liefhebbende handen die God worden overgenomen. Dit gedicht heeft Annet een dag eerder ook aan haar voorgelezen.

Harm Detz